Sprzątanie wnętrza

Detailing wnętrza to praca nad każdym, nawet najmniejszym detalem. Dokładne i staranne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń, przy użyciu profesjonalnych kosmetyków, to zabieg wymagający poświęcenia dużej ilości czasu oraz posiadania podstawowej wiedzy, dotyczącej branży.


Wszystkie elementy trudno dostępne są czyszczone przy użyciu sprężonego powietrza, a także specjalnych pędzelków, dzięki czemu jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zabrudzenia. Po dokładnym oczyszczeniu wnętrze zostaje zabezpieczone dedykowanymi środkami, pochodzącymi od renomowanych producentów kosmetyków samochodowych.


W skład naszej oferty sprzątania/czyszczenia wnętrza wchodzi między innymi:

- dokładne wysprzątanie wnętrza oraz usunięcie zabrudzeń z tapicerki czy dywaników,

- czyszczenie elementów plastikowych odpowiedniki środkami,

- zabezpieczenie plastików dresingiem,

- mycie szyb od wewnątrz,

- aplikacja zapachu, który zapewni w aucie świeżość,

- ozonowanie.


Wykonywane przez nas zabiegi nie trwają kilka minut. Wykupując pełen pakiet, klient musi przygotować się na oczekiwanie wynoszące do maksymalnie 2 godzin (przeważnie jest to 60-90 minut). Czas pracy w tym przypadku nie świadczy o naszym tempie, a o jakości i dokładności. Staramy się dotrzeć do nawet najmniejszego elementu i odświeżyć jego wygląd.


Klienci, którzy decydują się na systematyczne korzystanie z naszych usług, przez długi czas będą mogli cieszyć się świetnym wyglądem wnętrza swojego auta. Konsekwentna dbałość o każdy z elementów wnętrza sprawi, że bez względu na czas oraz sposób użytkowania, kompleksowe czyszczenie i renowacja auta pozostawi pojazd w stanie jak nowy.


Ceny naszych usług są naprawdę korzystne. Jeśli chcesz przekonać się o naszej skuteczności, zapraszamy do naszego centrum w Rzeszowie.